Rajstopy z mikrofibry – klasyczny motyw rzeki. Tak głębokie i rozległe, że nie mogę się w to zanurzyć. Poza tym, znając siebie, będę ciężko pracował, by kopać w otchłani i opisywać wam wszystko. Kiedyś nie zdawałem sobie sprawy, że na pozór przeciętne legginsy mogą być przedmiotem wielostronicowego przesłuchania. Niezależnie od tego rynek wyrobów pończoszniczych stale się rozwija, a możliwości techniczne i potrzeba różnych rozwiązań pozwalają nam tworzyć produkty, które są nowsze, piękniejsze, mocniejsze i zaspokajają różne potrzeby produktu.

Rajstopy z mikrofibry – kilka cennych wskazówek!

Być może z najprostszego podziału na rajstopy ze względu na ich grubość. Im większa wartość wyrażona w tak zwanych rajstopach DEN, tym zwykle jest ona grubsza i bardziej kryjąca. Teoretycznie możesz kupować rajstopy, które są tak cienkie, że ledwo je widać (od 4 do 10 den) i tak grube, że nic się przez nie nie przesuwa. Ten parametr nie jest jednak wystarczający. Następnie rozważ rodzaj materiału, z którego są wykonane. Na przykład rajstopy z Lycry są bardziej przezroczyste niż rajstopy gładkie z mikrofibry. Pamiętaj więc, że 40 rajstop, które często lubisz i kupujesz, są wyraźnie różne ze względu na materiał – zawsze pytaj i sprawdź, czy jest lycra lub mikrofibra. Bez wątpienia warto jest postawić na rajstopy z mikrofibry.

Jest to materiał bardzo elastyczny, bardzo miękki, trwały i wygodny w noszeniu. Rajstopy zazwyczaj składają się ze średniego lub wysokiego pokrycia i rządzą jesienią i zimą. Ich grubość zaczyna się od 30-40 den. Istnieją również modele o grubości od 15 do 20 jaskiń, ale to rzadkość, chociaż myślę, że ta cienka mikrofibra jest bardzo wygodna i elegancka, wygląda matowo na nogach. Można postawić na następujące rodzaje: rajstopy 500 den, rajstopy 250 den, rajstopy 100 den czy rajstopy 60 den.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *