Zarówno rajstopy, jak i pończochy mają określone wartości DEN. Określana jest tylko grubość, a na gęstość wpływa gęstość tkania włókien. Im wyższa wartość DEN, tym wyższa grubość i temperatura rajstop lub pończoch. Do towarów oferowanych przez sprzedawcę i producenta należą delikatne pończochy oznaczone DEN 8, które mogą subtelnie owijać nogi kobiet, takie jak zimowa mgła i grube legginsy o wartości DEN do 300. Warto pamiętać, że im niższy DEN, tym ostrożniej należy obchodzić się z pończochami lub rajstopami. Są bardzo delikatne i łatwo ulegają przypadkowemu uszkodzeniu.

Gabriella pończochy, a DEN

Eleganckie, cienkie i delikatne pończochy DEN 8 to idealny wybór w każdej sytuacji, w której gołe nogi są niedopuszczalne, a temperatura zewnętrzna zachęca do zdjęcia kolejnych warstw odzieży. Utwórz je, przechodząc na spotkanie biznesowe, rozmowę kwalifikacyjną, egzamin lub pracę wymagającą określonego ubioru. Wybierz dyskretne pończochy w kolorze zbliżonym do naturalnego odcienia skóry w ciągu dnia. Wieczorem sięgnij po elegancką czarną lub jaskrawoczerwoną biel. Możesz także podkreślić nogi, wybierając wzorzyste pończochy. Idealnie sprawdzi się w codziennej wersji, na przykład dyskretny sztruks imitujący głowę ręcznie robionej pończochy z tyłu łydki. Wieczorem dobrze wygląda na nogach, np. delikatne kropki, pończochy kabaretki lub uwodzicielskie pończochy z koronkową lamówką w części udowej, które dyskretnie opierają się pod krótką spódniczką, na przykład podczas szaleństwa na parkiecie, jeżeli mówimy o Gabriella pończochy.

Dla kobiet, które potrzebują funkcji pokrywania wad ciała poszczególnymi elementami odzieży, zalecamy rajstopy korekcyjne w tym celu. Na rynku dostępne są modele, które zostały tak zaprojektowane, aby ich górna część „ujęła” brzuch i sprawiła, że ​​jest smukły. Rajstopy podkreślające pośladki – można je ładnie podnieść, przyciemnić i wyszczuplić – mogą być również ciekawą propozycją. To łatwy sposób na pozbycie się kompleksów i poprawę sylwetki, jeśli z różnych powodów nie możesz tego zrobić na siłowni lub w klubie fitness. Warto zatem postawić na rajstopy uciskowe, matowe rajstopy czy pończochy Gabriella.

Seksowne pończochy dla kobiet to bez wątpienia element, bez którego nie wyobrażają sobie romantycznej randki. Ponadto rozgrzewają zmysły nowożeńców i są świetne jako część stroju, gdy gasną światła w sali weselnej, a młodzi małżonkowie przenoszą się do wnęki. Wiele kobiet decyduje się na noszenie pończoch wbrew swoim upodobaniom tylko dlatego, że chcą pojawić się w ciasnej kreacji i boją się nieestetycznie zaznaczając szwy bielizny na sukience lub spódnicy przylegającej do ciała. W takiej sytuacji samonośne pończochy wydają się najprostszym rozwiązaniem kończącym się na udzie, a silikonowy pasek zwykle utrzymuje je na miejscu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *