Do niedawna podwiązki były integralną częścią odzieży każdej kobiety. Obecnie, pomimo rosnącego zainteresowania tego typu akcesoriami na przestrzeni lat, wciąż są poza zasięgiem. Muszę tu powiedzieć, że pasy do pończoch nie służą jedynie do podtrzymywania ich we właściwym miejscu. To element bielizny, który doskonale koryguje lub odsłania kobiece kształty. W sypialni można go używać jako części garderoby, dodając odrobinę smaku, gdy jest to potrzebne.

Jasne pończochy zasługujące na szczególną uwagę

W wyjątkowych sytuacjach, takich jak wesela lub inne specjalne okazje, może to dać nam pewność siebie i sprawić, że poczujemy się wyjątkowo. Podwiązki można podzielić według liczby podwiązek lub szerokości. Liczba podwiązek w talii jest bardzo ważna, ponieważ jesteśmy ci winni utrzymanie pończoch w tym samym miejscu przez cały dzień. Do wyboru mamy pasy z 4 do 14 podwiązkami. Pasy z 4 podwiązkami nie działają codziennie, jeśli prowadzimy aktywny tryb życia. Najlepszym wyborem jest pas z 6 podwiązkami, których podwiązki utrzymują skarpetę na miejscu z trzech stron. Pasy z więcej niż 6 podwiązkami są zalecane dla kobiet o okrągłych kształtach lub dla kobiet z nylonowymi pończochami. Warto jest zatem postawić na jasne pończochy.

Ze względu na szerokość istnieją cztery rodzaje pasków. Cienki pasek jest najpopularniejszym modelem pasa w sklepach, ale ma głównie funkcje dekoracyjne. Okazjonalne użytkowanie z pewnością zapewni nie tylko każdej kobiecie dużo przyjemności, ale również półpełne pasy są wygodniejsze w codziennym użytkowaniu – jest to najbardziej uniwersalny model, ponieważ możemy nosić go zarówno w talii, jak i na biodrach. Pełne paski, które można nosić tylko w talii. Przeważnie mają na celu podkreślenie talii i spłaszczenie brzucha. Najszerszym modelem jest pas w kształcie, który rozciąga się od talii po pośladki. Został zaprojektowany w celu podkreślenia wypukłości i talii pośladków, wygładzenia brzucha i ukształtowania bioder. Pończochy można również przymocować do gorsetów lub body, do których coraz częściej dodaje się paski. Ma to miejsce między innymi, jeżeli chodzi o pończochy bezszwowe, gdzie niekiedy stawia się także na rajstopy 15 den, a niekiedy w grę wchodzi także opaska przeciw otarciom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *